94483

Hakkımızda

Firmamız, 2005 yılında Antalya'da ROTA SPOR adıyla ticari faaliyetlerine başlamış ve bu tarihten beri de ağırlıklı olarak Akdeniz Bölgesinde ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamızın ticari hayata hızlı bir giriş yapmasını ve tanınmasını sağlayan, o tarihlerde Türkiye’de bir ilk olan İstanbul merkezli Deniz Sport firmasının patentli Açık Alan Fitness ürünleridir. Bu ürünler bölgemizde ilk olarak firmamız tarafından Antalya’da AKM (Cam Piramit) Parkına kurulmuş ve büyük ilgi görmüştür. Öyle ki bu park ve Açık Alan Fitness Aletleri birçok ulusal ve yerel medyada yeralmış, Show TV Ana Haber Bülteni, Beyaz Show gibi birçok programlara konu olmuştur.

Açık alan fitness Aletleri daha sonra büyük bir hızla tüm bölgeye yayılmış ve artık en küçük yerleşim birimlerinde dahi ( özellikle de bayanlar tarafından ) beğenilerek kullanılır hale gelmiştir.

Faaliyete başlamamızdan bu yana geçen 6 sene içerisinde firmamız ürün yelpazesini genişletmiş ve özellikle Çocuk Oyun Grupları başta olmak üzere diğer Kent Ekipmanları (Bank, Pergole, Çöp Kovası v.b.) spor aletleri, park ekipmanları, kauçuk zemin kaplamaları gibi ürünlerde de birçok bayilikler ve temsilcilikler almıştır.

Satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler, sektöründe en kaliteli ürünler arasında olup, satış sonrası montaj ve teknik servis hizmetleri de tarafımızdan yürütülmektedir.

Referanslarımız arasında birçok Belediye, Resmi Kurum, Turistik Tesis ve Siteler bulunmaktadır.


Hakkımızda
X